Cari Blog Ini

Holandija Hrvatska Liga Nacija

Hrvatska u finalu Lige nacija nakon nevjerojatne drame!

Modrić s penala donio pobjedu

Hrvatska nogometna reprezentacija igrat će u nedjeljnom finalu Lige nacija nakon sjajne pobjede nad Nizozemskom u polufinalu.

Nakon 120 minuta igre, Hrvatska je slavila s 2:1, a junak utakmice bio je Luka Modrić koji je u 116. minuti s penala donio pobjedu svom timu i plasman u finale.

Utakmica je bila vrlo zanimljiva i dramatična, a obje ekipe su imale svoje šanse. Hrvatska je bolje otvorila utakmicu i u prvih 15 minuta imala nekoliko dobrih prilika, ali nije uspjela zabiti zgoditak.

Nizozemci su postepeno preuzeli inicijativu i u 35. minuti poveli golom Depaya. Hrvatska je nakon toga nastavila napadati i u 61. minuti izjednačila golom Vlašića.

U nastavku utakmice obje ekipe su imale svoje prilike, ali nisu uspjele zabiti gol. U produžetcima je Hrvatska bila bolja ekipa i zasluženo došla do pobjede.

U finalu Lige nacija Hrvatska će igrati protiv pobjednika drugog polufinalnog para koji čine Španjolska i Italija.